Fontanny i wodospady domowe – atelier - FloralaFun

Fontanny domowe

Fontanny domowe to ręcznie robione dekoracje do domu. Mogą przedstawiać małe fragmenty krajobrazów z motywem przewodnim w formie wodospadu lub być w formą niebanalnego kwietnika. Od początku do końca ręcznie wykonane w pracowni Florala.Fun są zupełnie niepowtarzalne i oryginalne. Do ich produkcji wykorzystujemy tzw. produkty śmieciowe, czyli np. opakowanie po śmietanie, kawałki styropianu, stare ubrania. Pełnią funkcję nie tylko czysto dekoratorską, ale również sprzyjają poprawie powietrza we wnętrzu. Płynąca cienkimi strumykami woda podnosi wilgotność powietrza, a zielone rośliny doniczkowe sprzyjają jego oczyszczaniu. To również świetny pomysł na wyjątkowy i fajny prezent np. pod choinkę, na nowe mieszkanie lub po prostu do wystroju biura, salonu, gabinetu, czy recepcji.

Jeśli chcemy urozmaicić wnętrza uroczymi dekoracjami z wykorzystaniem wody, fontanny domowe są najlepszym i najciekawszym wyjściem. Do największych zalet ozdób tego rodzaju z pewnością należy ich unikatowy charakter. Mogą mieć wiele postaci, o czym zresztą możesz przekonać się, spoglądając na propozycje, jakie oferuje nasza pracownia florystyczna. Z wykorzystaniem drewna, kamienia, kawałka styropianu i różnych dodatków dekoracyjnych jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie naprawdę wyjątkowe kompozycje.

Podświetlane aranżacje z roślinami do domów i miejsc publicznych

Niezwykłym urozmaiceniem jest też zastosowanie w kompozycjach lampek LED, które podświetlą spływającą wodę. Stworzy to bardzo przytulny, sprzyjający relaksowi klimat, a dekoracja będzie dobrze widoczna również po zapadnięciu zmroku. Aby podświetlane wodospady i pokojowe fontanny działały bez zarzutu, niezbędne jest źródło energii dla lampek – zwykle są to po prostu baterie. Przygotowując nasze kompozycje, oczywiście wykorzystujemy też rośliny zielone. To nieodłączne elementy naszych aranżacji, które odgrywają ważną rolę w tworzeniu przyjemnego, „świeżego” klimatu w pokoju, gabinecie czy w recepcji.

Fontanny domowe i podświetlane wodospady jako prezent

Jak wspomniano wyżej, dekoracje tego typu można wykorzystać jako podarunek. Jeśli wiemy, że obdarowywana przez nas osoba należy do miłośników florystycznych aranżacji, nic nie stoi na przeszkodzie, by wręczyć jej właśnie taki podświetlany wodospad.

Prezent tego typu sprawdzi się podczas wielu okazji. Można podarować go osobie, która dopiero wprowadziła się do nowego domu lub mieszkania, albo wręczyć go w Dniu Matki, Dniu Ojca lub jeszcze innego święta kalendarzowego. Fontanna pokojowa może być też podarunkiem na ślub, ważną rocznicę czy urodziny. Co jednak ważne, do zamówień składanych w naszej pracowni możesz załączyć życzenia, dedykację lub inną wiadomość dla osoby, którą chciałbyś obdarować tym niezwykłym prezentem. Dekoracja zyska wtedy wyjątkowy, osobisty charakter.

Active filters