Istnieje wiele sposobów na to, by w fenomenalny sposób szybko odmienić wnętrze i nadać mu niespotykanego dotąd charakteru. Można decydować się na rozmaite dekoracje, obrazy, dodatki, rzeźby bądź oryginalne meble – nic jednak nie równa się z ogromem walorów estetycznych, jakie do pomieszczenia potrafi wnieść natura.

Witryny i instalacje stojące i wiszące z wykorzystaniem roślin

Projektowanie i instalacja zielonych ścian, ogrodów wertykalnych, witryn kwiatowych. To nasze usługi florystyczne skierowane do pasjonatów i miłośników roślin i kwiatów. Osobom, które pragną wnieść do domu spory kawałek naturalnego piękna zaprojektujemy i zainstalujemy "zieloną ścianę". Dla tych, którzy pragną posiadać kolekcję storczyków proponujemy "orchidarium", witryny, w których można stworzyć jak najlepsze warunki do uprawy tych wyjątkowych roślin i jednocześnie je wyeksponować.

Zielona ściana, ogród wertykalny.

Specjalnie zaprojektowana zielona ściana jest nie tylko niesamowitym akcentem we wnętrzu, ale również elementem dobroczynnie wpływającym na otoczenie. Dzięki odpowiednio dobranym roślinom potrafi oczyszczać powietrze ze szkodliwych substancji lub np. zwalczać niechcianych, latających gości. Nie trzeba też się martwić o podlewanie, ponieważ może ono być zautomatyzowane.

wg umowy

Orchidarium, storczykarium, terrarium roślinne

Wyjątkowe i piękne storczyki to kwiaty, które na pewno zasługują na specjalne traktowanie. Instalacja specjalnej witryny kwiatowej nie tylko pozwoli na zapewnienie im odpowiednich warunków ale również je wyeksponuje. To taki osobisty fragment ogrodu botanicznego w domu.

wg umowy

Wyjątkowe instalacje kwiatowe

Jeżeli poszukujesz czegoś na prawdę wyjątkowego na specjalne wydarzenie to proponujemy oryginalne i nietuzinkowe obiekty. To dekoracje kwiatowe, które podkreślą Twój indywidualizm i nie pozwolą o Tobie zapomnieć..

wg umowy

Efektowna zielona ściana bądź kolorowe witryny kwiatowe to naprawdę wyjątkowe dekoracje, które zachwycają całą gamą barw i tekstur. Nie tylko od razu przyciągają do siebie oko, ale odznaczają się też wieloma dobrymi właściwościami, jakie dać nam może jedynie natura. Pomieszczenia wypełnione zielenią i kwiatami potrafią pozytywnie oddziaływać na nasze samopoczucie i poprawiać nasz nastrój. Zwisające ze ściany rośliny tłumią też hałas płynący z zewnątrz i pomagają w stworzeniu atmosfery sprzyjającej skupieniu.

Projektowanie i instalacja na zamówienie

Usługi, jakimi są instalacja i projektowanie zielonych ścian, witryn kwiatowych czy orchidarium kierujemy do wszystkich klientów, którzy chcą odmienić wnętrze pomieszczenia lub stworzyć efektowną dekorację na elewacji budynku. Zaprojektowane i zainstalowane przez nas witryny kwiatowe mogą stać się zachwycającą ozdoba przy wejściu do sklepu, kawiarni bądź innego lokalu. Orchidaria i wiszące dekoracje na ścianę to z kolei doskonały wybór do wszelkiego rodzaju wnętrz – zarówno w domach prywatnych, jak i w restauracjach czy hotelach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, szczegółowo omawiamy je z klientem, po czym przedstawiamy najkorzystniejszy i jak najbardziej efektowny projekt.

Serdecznie zachęcamy do wyboru stojących i zwisających, zielonych dekoracji. Dobra znajomość świata natury pozwala nam na dobranie takich gatunków roślin, które w danym wnętrzu będą miały odpowiednie warunki do rozwoju, stając się jego niekwestionowaną dekoracją. Dzięki temu nasze realizacje sprawdzą się w każdej przestrzeni. Przekonaj się sam i jeszcze dziś zgłoś się do nas, by zamówić usługę!