Realizujemy usługi florystyczne w zakresie kompleksowej oprawy uroczystości, dekoracji sal, kościołów, kompozycji kwiatowych do dekoracji stołów, bukietów ślubnych, wiązanek okolicznościowych, stroików świątecznych i okolicznościowych, florystyki pogrzebowej. Zakres danej usługi, czas realizacji oraz budżet jest określany indywidualnie razem z klientem.

Dekoracja weselna

Romantyczna aranżacja w ogrodzie. Idealna inscenizacja zaślubin lub miejsca pozowania do zdjęć pamiątkowych.

cena wg umowy

Bukiet Panny Młodej

Bukiet, wiązanka ślubna dla Panny Młodej i druhen.Kwiaty zaaranżowane w powtarzalnych kompozycjach tworzą motyw przewodni i efektownie wpisują się w klimat uroczystości. Takie usługi florystyczne wykonujemy na indywidualne zamówienie zamówienie klienta.

od 150 zł

Dekoracja stołu na przyjęciu.

Przykładowe dekoracje kwiatowe stołu weselnego w stylu rustykalnym.

cena wg umowy

Nowoczesna kompozycja na stół.

Przykładowa kompozycja do dekoracji miejsca centralnego na przyjęciu, uroczystości, sali. Kwiaty ułożone w harmonijny i zaplanowany sposób to pomysł na niebanalny i oryginalny akcent w otoczeniu.

od 99 zł

Stroik na grób

Nowoczesna wiązanka, stroik na grób. Różne style i warianty w zależności od potrzeb zamawiającego oraz okoliczności , na którą stroik ma być przeznaczony. Kwiaty sztuczne i świeże.

od 45 zł

Kompozycje i stroiki tematyczne, sezonowe.

Czy to będzie Wielkanoc, czy Boże Narodzenie, czy po prostu początek wiosny zawsze na Państwa życzenie odpowiemy i przygotujemy specjalny stroik czy też oryginalne dekoracje kwiatowe.

od 40 zł