Projektujemy i wykonujemy na zmówienie mini wodospady, mini ogrody w szkle, dekoracje kwiatowe do domu, biura, hotelu czy też restauracji. Mogą Państwo wybrać sobie coś z naszych propozycji (zapraszamy do galerii, tam jest więcej zdjęć przykładowych realizacji) i dokonać zakupu w naszym sklepie lub zamówić coś zupełnie innego poprzez formularz kontaktowy, telefon lub e-mail. Nasze usługi florystyczne świadczymy w miastach: Wrocław, Poznań, Katowice i ich okolicach.

Mini wodospad

Mini wodospad wykonany z cementu i odpadów z tworzywa sztucznego. Do dekoracji wykorzystujemy kwiaty i rośliny doniczkowe takie jak np. fikus, dracena, skrzydłokwiat, oplątwy (airpalnt), mech i wiele innych. Ruch wody wymuszany jest przez cichą mini pompkę zasilaną bateriami typu AA.

od 89 zł

Dekoracja kwiatowa

"Kwiatowy płomień" to dekoracja do domu, biura czy hotelu z naszego cyklu " Nowoczesne dekoracje kwiatowe". Jest oryginalna i wyjątkowa. Dobierając odpowiednie kwiaty może się wpisać w dowolny klimat. Materiał: Sztuczne lub świeże kwiaty sezonowe, drewno.

od 69 zł

Las w słoiku

Kompozycja różnych roślin z jednego ekosystemu w szklanych naczyniach. Różnorodność kształtów szklanych pojemników jak i roślin pozwala na wykreowanie za każdym razem zupełnie odmiennego krajobrazu. Czy to będzie pustynia, czy las deszczowy, czy sezonowe kwiaty cebulowe, wybór i możliwości są ogromne.

od 69 zł

Nowoczesna dekoracja do domu "Kwiatowa twierdza"

Nowoczesna dekoracja do domu, biura, hotelu wykonana z drewnianych klocków udekorowanych sezonowymi kwiatami to pomysł na oryginalny wazon, ponieważ kwiaty można wymieniać na świeże lub sztuczne. Oryginalna i kreatywna, zawsze można ją dopasować do aktualnego wystroju.

od 99 zł

Stylizowany świecznik, wazon, doniczka.

Ręcznie wykonane pojemniki w trendzie eco, ponieważ do ich wytworzenia wykorzystujemy stare pojemniki plastikowe. Mogą być stylizowane na antyczne (brąz), nowoczesne (metal, drewno lub beton) lub pomalowane w dowolnym kolorze. Posłużą jako oryginalna doniczka, świecznik czy wazon na kwiaty.

od 79 zł

Dekoracja do domu "Kwiatowa kolumna"

Nowoczesna dekoracja do domu, biura, hotelu czy też restauracji. Zainstalowane w elementach drewnianych małe probówki na kwiaty pełnią role wazoników. Dzięki takiej konstrukcji tego typu dekoracje kwiatowe zawsze można dopasować do okoliczności lub wnętrza.

od 129 zł