Bonsai w słoju

zł389.00
Tax included Do 23.12

Duży las w słoiku, a właściwie słoju z bonsai, w aranżacji z innymi roślinami oraz mchem. Piękny dodatek do każdego salonu.

Quantity
Last items in stock

Bonsai w słoju to "król" w wiecie lasów w słoiku. Idealnie pasuje na podziękowania dla rodziców czy też  jako wyjątkowy prezent. Kompozycja jest spektakularna, ponieważ¿ ma bardzo bogatą obsadę roślinną, która została umieszczona w dużym słoju. Całość tworzy  spory ekosystem, samowystarczalny i prawie bezobsługowy. Jest mało wymagający, pasuje do każdego wnętrza, a z uwagi na swoje rozmiary bardziej stabilny. Rośliny mają więcej miejsca na rozwój, nie konkurują o światło, a co za tym idzie, nie wymagają częstej interwencji. W ten sposób, z czasem można doczekać się pięknego i bardziej naturalnego lasu lub nawet "puszczy".  Bonsai w słoju autorstwa Atelier Florala.Fun to przede wszystkim fikus 'Ginseng', ale także wielobarwny kroton i piękna, soczyście zielona chamedora. Całość dopełnia dekoracyjny grys, fitonia 'Snow Ane' i mech poduszkowy.  Zdecydowanie godny polecenia wszystkim miłośnikom natury. Polecamy również inne lasy z kolekcji: "Las w słoju", czy też "Las w słoiku z korkiem".  Do zakupionego produktu dostarczamy wskazówki pielęgnacji mini ogrodu. Dostępny również na zamówienie wg. indywidualnych preferencji zamawiającego.

1 Item

Data sheet

Materiał
dodatki dekoracyjne
mech
podłoże specjalistyczne
rośliny zielone
szkło
Średnica
26 cm
Wysokość
55 cm

Reviews

Write your review

Bonsai w słoju

Duży las w słoiku, a właściwie słoju z bonsai, w aranżacji z innymi roślinami oraz mchem. Piękny dodatek do każdego salonu.

Write your review